Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

RD č.p. 143, Měšice u Prahy

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.7.2024, 12:00:00
Nejnižší podání6 600 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota1 500 000 CZK
Jednací číslo dražby1602-EDN/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Popis předmětu dražby, stavu, v němž se nachází, jeho příslušenství a práv a závazků s předmětem dražby spojených, jež podstatným způsobem ovlivňují hodnotu dražby:

Místopis

Nemovitost se nachází v obci Měšice, v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji.

 

Celkový popis nemovité věci

Rodinný dům č.p. 143, součást pozemku parc.č.st.152

Dvoupodlažní nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a půdním prostorem dispozičně řešený pravděpodobně se dvěma bytovými jednotkami.

Standardní zděný objekt rozestavěný, zdivo v tl. do 50 cm, stropy keramické, sedlový krov a pálená skládaná krytina na záklopu, klempířské konstrukce úplné z pozink. plechu. Dřevěné schodiště,

plastová okna a ditherm, dřevěné vnitřní dveře do obl. zárubní, betonové podlahy a budoucí kombinace keramické dlažby, PVC nebo plovoucích podlah, vnitřní štukové omítky a SDK podhledy, standardní budoucí keramické obklady v koupelny, WC a kolem kuch. linky. Venkovní z části hladká omítka z části zatepl. fasáda. Budoucí standardní zařizovací předměty koupelny, WC a kuchyně, standartní rozvody ZTI a NN. Ústřední vytápění kotlem na plyn s ohřevem TUV, rozvody v CU trubkách a otopné panely nebo radiátory.  

Vedlejší stavba na parc.č.st.152: Přízemní zděný objekt s nízkou sedlovou střechou standardního provedení.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

 

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---