Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka Brno - Černovice

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.7.2024, 11:00:00
Nejnižší podání9 900 000 CZK
Min./max. příhoz20 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota1 500 000 CZK
Jednací číslo dražby1600-EDN/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Popis předmětu dražby, stavu, v němž se nachází, jeho příslušenství a práv a závazků s předmětem dražby spojených, jež podstatným způsobem ovlivňují hodnotu dražby:

 

Místopis

Nemovitost se nachází v Brně v Jihomoravském kraji. V místě slepé ulice Řehořové je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Budova č. p. 1279 je situována po levé straně této ulice jako samostatně stojící v sousedství stávající zahrádkářské kolonie.

Okolí tvoří převážně bytové domy. Oceňovaný bytový dům pravděpodobně z roku 2013 byl postaven jako novostavba.

Mírně atypický standardní zděný bytový dům bez podsklepení. V I.NP garážová stání (NBJ č.1279/100), společné prostory a sklepy k jednotlivým bytům, ve II. až V. NP jednotlivé byty vždy 21 BJ ve vchodě, ve dvou vchodech potom celkem 42 BJ. BJ č.1279/19 se nachází v V. NP.

 

Celkový popis nemovité věci

Zděný bytový dům na betonových základech, stropy s rovným omítaným podhledem betonové monolitické stejně jako schodiště, plochá střecha zateplená a foliová izolace, klempířské konstrukce z TiZn plechu, vnitřní štukové omítky, venkovní zateplená fasáda, plastová okna a Ditherm, dřevěné vnitřní dveře do obložkových zárubní. Betonové podlahy a kombinace potěrů (v I.NP), keramické dlažby a plovoucích podlah (II.-V.NP). Mírně nadstandardní keramické obklady v kuchyni a na sociálním zařízení.

Standardní rozvody ZTI a elektroinstalace. Ústřední vytápění kotlem na plyn, rozvody v Cu trubkách a otopné panely. V koupelně a na WC nadstandardní zařizovací předměty - vany, umyvadlo popř. sprchový kout.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

 

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---