Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

RD Bosonohy, okr. Brno-město

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby12.3.2024, 10:00:00
Nejnižší podání9 500 000 CZK
Min./max. příhoz50 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1573-EDN/23

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Místní část Bosonohy se nachází na západním okraji Brna, asi 2 km západně od sídliště Bohunice a 8 km od centra města. V místní části obci je kompletní infrastruktura a základní občanská vybavenost. Město je napojeno na MHD.

Jedná se o středový řadový dům se sedlovou střechou a podkrovím, do dvora přízemní přístavba s nízkým půltovým krovem. Velikost pravděpodobně 4+1. Nachází se po pravé straně ulice Pražská, ve stávající řadové zástavbě.

Standardní zděný dům z 30 let je po kompletní rekonstrukci, pravděpodobně zděný na betonových izolovaných základech. Stropy jsou keramické, schodiště betonové, střecha sedlová, krytinu tvoří pálená taška. Klempířské konstrukce z poplast. plechu. Venkovní zateplená fasáda, vnitřní štukové omítky. Koupelna, WC a kuch. linka  má  keramickou dlažbu a obklad, podlahy obytných místností jsou plovoucí, ostatní kombinace PVC a ker. dlažby. Okna jsou plastová standardní, dveře dřevěné do ocelových zárubní, vrata v I. NP jsou dřevěná. V objektu jsou provedeny standardní rozvody zdravotechniky (v koupelně vana, umyvadlo a sprchový kout, samostatné spl. WC), ústředního vytápění (plynový kotel s ohřevem TUV a otopné panely), rozvody silnoproudu 400/240 V, slaboproudu a STA. Objekt ve velmi dobrém stavebnětechnickém stavu.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Navrhovatel dražby

---