Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Ohrozim č.p. 168, okres Prostějov

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby15.12.2023, 12:00:00
Nejnižší podání1 950 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota150 000 CZK
Jednací číslo dražby1567-EDD/23

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Obec Ohrozim na trase Prostějov – Boskovice asi 6 km západně od centra Prostějova. V obci základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Napojení obce pouze na autobusovou dopravu. Rodinný dům č.p. 168 postavený jako levá část dvojdomku po levé straně hlavní silnice při vjezdu do obce od Prostějova.

 

Dispoziční řešení:

Vstup přes přistavenou verandu do chodby, po levé straně schodiště na půdu a do sklepa, WC a výstup do dvora, dále koupelna a v čele kuchyně. Z kuchyně přístupný obývací pokoj. Po pravé straně chodby ložnice průchozí do ob. pokoje. Ve sklepě jedna místnost sloužící jako sklad, pod sedlovým krovem volný půdní prostor. Z půdy přístupný pochozí balkon nad verandou.

Technické řešení:

Standardní zděný dům, betonové základy a zdivo I. PP, nadzemní cihelné zdivo tl. do 50 cm, pravděpodobně dřevěné trámové stropy s rovným omítaným podhledem, dřevěný sedlový krov a krytina z pálených tašek, klempířské konstrukce úplné z FeZn plechu, dřevěné schodiště na půdu a betonové do sklepa. Betonové podlahy a kombinace PVC, palubek a keramické dlažby, ve sklepě pouze betonové podlahy. Vnitřní štukové omítky a standardní keramické obklady koupelny a kolem kuch. linky. Venkovní hladká omítka bez obkladu soklu. Dřevěná kastlová okna a dřevěné vnitřní dveře do dřevěných rámových zárubní. V koupelně vana, umyvadlo, sprchový kout a zavěšený plynový kotel s ohřevem TUV.  Samostatný splachovací WC. V kuchyni standardní linka a plynový sporák. Standardní rozvody elektro (400/240 V)  a zdravotechniky. Ústřední topení, plynový kotel, rozvody v ocel. trubkách a otopné panely. Ve sklepě domácí vodárna.

Rodinný dům ze 60. let minulého století, udržovaný v dobrém stavebnětechnickém stavu k postupné modernizaci.

 

Dům postaven na pozemku p.č. St. 209 o výměře 368 m2, ve funkčním celku pozemky p.č. 105/11 o výměře 65 m2 a pozemek p.č. 112/5 o výměře 664 m2. Pozemky výborně situované na okraji obce v mírném JV svahu s výhledem do krajiny.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží (úhrnkem).

 

Navrhovatel neodpovídá za vady předmětu dražby (§ 63 odst. 1 věta druhá zákona o veřejných dražbách).

Navrhovatel dražby

Insolvenční kancelář Kaplan Mlnářík a spol.