Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Id. ¼ RD Židlochovice

Předmět byl vydražen za 1 110 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 938.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby25.10.2022, 10:00:00
Nejnižší podání600 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota150 000 CZK
Jednací číslo dražby1432-EDD/22

Schválení účastníci (4)

  • ID 938
  • ID 937
  • ID 936
  • ID 934

Průběh dražby

Informace

Zpeněžení podílu ve výši id. ¼ na uvedených nemovitostech v rámci insolvenčního řízení.

 

Dům je vnitřní řadový objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům patrně není podsklepený, je zde půda a patrně nemá vybudované obytné podkroví. Stáří rodinného domu není známo a nebylo dohledáno, odhadované stáří domu je 80 a více let. Stavba nevykazuje známky významné údržby ani rozsáhlejších úprav. Dle dostupných údajů byla stavba v 60. letech modernizována, ovšem rozsah úprav není znám. Vnitřní vybavení a konstrukční řešení není známo. Stavba vykazuje známky poškození – zdivo je místy vlhké, jsou patrné praskliny, omítka místy opadaná. Předpokládá se, že stavba je určena spíše k rekonstrukci.

 

Základy jsou patrně smíšené, konstrukce objektu je zděná, možnost smíšeného zdiva (pálená cihla, nepálená cihla, kámen). Střecha je sedlová, střešní krytina je tvořena pálenou taškou, ve dvorní části bobrovkou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové hrubé. Jsou zde instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na východ, západ. Vchodové dveře jsou dřevěné. Odhadovaná podlahová plocha domu činí přibližně 100 m2. Dům je pravděpodobně připojen na elektřinu, vodovod a plynovod.

 

Na pozemcích o celkové výměře 3 933 m2 se mimo stavby rodinného domu nachází vedlejší patrně hospodářská stavba přistavená k domu v jeho SZ části, V J části je k domu přistavěn průjezd/garáž. Dále se na pozemku nacházejí okrasné i ovocné trvalé porosty. Samotný pozemek je mírně svažitý. Oplocení tvoří pletivo do ocelových sloupků. Pozemek parc. č. 407/2 přímo nenavazuje na zahradu, ale je od funkčního celku oddělen silnicí č. II/425. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné cestě.

Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku. Dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Občanská vybavenost je v obci komplexní, v místě dobře dostupná. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě parků. Je zde zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav. V místě je zastávka autobusových a vlakových spojů.

Navrhovatel dražby

---