Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Hartvíkovice

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby11.11.2021, 10:00:00
Nejnižší podání5 590 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1302-EDN/21

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Rodinný dům čp. 65 se stavebním pozemkem se nachází v centru obce. Pozemek p.č. St. 77 o výměře 408 m2 je přístupný ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, plynovodní řád, elektrická síť a tyto jsou na hranici pozemku. Obec Hartvíkovice s počtem obyvatel 548 patří mezi středně veliké obce venkovského typu na poměry ČR. Výhodou obce je její umístění nedaleko přehrady Dalešice na trase Třebíč – Brno, asi 15 km východně od Třebíče a 15 km jižně od D1 exit 162. Obec má základní občanskou vybavenost spočívající v obchodech se základními potravinami, MŠ, ZŠ 1st., sportovním zařízením a sídlem základní lékařské péče. Obec nemá centrální ČOV. Jedná se o klidné venkovské prostředí bez negativních vlivů.
Původní rodinný dům čp. 65 z 20. let minulého století po kompletní rekonstrukci (z původního objektu zůstaly nosné zdi, stropy a krov, který byl kompletně sanován, zdivo dodatečně izolované. Ostatní konstrukce jsou nové. 
Zdivo v tl. do 60 cm dodatečně izolované, stropy s rovným omítaným podhledem, sedlový krov doplněný o vikýře, dřevěné modřínové schodiště bez podstupnic. Krytina z pálených tašek, klempířské konstrukce z poplastovaného plechu. Venkovní zateplená fasáda, vnitřní štukové omítky, v podkroví SDK stropy a stěny se zateplením. Betonové podlahy kryté modřínovými palubkami, doplněné o keramickou dlažbu na sociálních zařízeních a na chodbě. Nadstandardní keramické obklady koupelen, WC a kolem kuch. linky. Vnitřní dřevěné dveře do obložkových zárubní, dřevěná okna v části Euro a trojsklo, v části dřevěná kastlová z masivních profilů (modřín).  
Schody ze suterénu ze dvora kamenné. Vytápění objektu je ústřední, TČ vzduch voda a podlahové vytápění, ohřev TÚV je zajištěn TČ. Rozvody vody, kanalizace a elektroinstalace a slaboproudu jsou ve standardním rozsahu. V objektu jsou 2 koupelny - jedna s hydromasážní vanou, závěsné WC a standardní umyvadla. Objekt realizován v nadstandardním provedení zejména jsou řešeny detaily masivního dřevěného modřínové obložení interiérů, doplněné o zámečnické prvky kovářského zpracování.
Příslušenství objektu tvoří masivní dřevěná venkovní pergola na kamenných základech a podestě ze dvora, zpevněné plochy dvora a přípojky IS.
Dispoziční řešení: vstupní chodba, 3 skladové místnosti, koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc, kuchyň propojená s jídelnou a obývacím prostorem s přímým vstupem na terasu a zahradu, pracovna. Z terasy vstup do kotelny a další skladové místnosti. V patře se nachází 3 pokoje, koupelna s vanou, wc a otevřeným sprchovým koutem a další samostatné wc. Dům je částečně podsklepený. 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---