Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Spoluvlastnický podíl ve výši id. 1/2 k bytové jednotce č. 293/2, Tovární 293/66, Dubí – Bystřice

Předmět byl vydražen za 945 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 595.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby25.8.2021, 12:00:00
Nejnižší podání300 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota90 000 CZK
Jednací číslo dražby1064-EDD/21

Schválení účastníci (6)

  • ID 601
  • ID 599
  • ID 595
  • ID 593
  • ID 590
  • ID 585

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl ve výši id. 1/2 na bytové jednotce č. 293/2, která se nachází v bytovém domě se dvěma vchody č.p. 293 a č.p. 294 s jedním podzemním a třemi nadzemní podlažími s nízkým sedlovým krovem. V I. PP společné prostory a jednotlivé sklepy k bytům, v každém podlaží potom 2 BJ – celkem 6 BJ ve vchodě, všechny v osobním vlastnictví. Bytová jednotka č. 293/2 v I. NP se nachází ve vchodě č.p. 293 po pravé straně schodiště.

Bytový dům č.p. 293 leží po levé straně silnice Tovární, město Dubí, 3 km severně od Teplic ve stávající rezidenční zástavbě a nachází se v původním stavu se zateplenými štítovými stěnami a novým krovem s krytinou. Vlastní bytová jednotka v původním a poměrně zdevastovaném stavu.

Ve městě rozšířená občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Dopravní spojení železniční a autobusovou dopravou s Teplicemi spojenou MHD.

Dispoziční řešení: bytová jednotka velikosti 3+1 s balkonem a sklepní místností. Vstup do středové chodby, v čele WC a koupelna, po levé straně kuchyně a obývací pokoj, po pravé straně ložnice a dětský pokoj.

Technické řešení: standardní panelový bytový dům, nízký sedlový krov a plechová krytina, klempířské konstrukce z poplast. plechu, vnější břízolitová omítka a zateplené štítové strany, betonové vnitřní schodiště. Bytová jednotka má standardní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace, standardní zařizovací předměty – v koupelně vana a umývadlo, samostatný splachovací záchod a standardní kuch. linka, plynový sporák. Vytápění ústřední, plynový kotel a otopné panely. Bytová jednotka má dřevěná eurookna, vnitřní dřevěné dveře do ocel. zárubní, štukové omítky, keramický obklad koupelny a betonové podlahy – krytina PVC v kombinaci s keramickou dlažbou.

Bytová jednotka je vybydlená a zdevastovaná, ve stavu ke kompletní a nákladné rekonstrukci!

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném dražební vyhláškou.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

Insolvenční kancelář Kaplan Mlnářík a spol.