Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Strážiště

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby28.5.2021, 11:00:00
Nejnižší podání5 220 000 CZK
Min./max. příhoz20 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota1 500 000 CZK
Jednací číslo dražby1263-EDD/21

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Rodinný dům 4+kk v okrajové, severozápadní části obce Strážiště na úpatí oblasti Jizerských hor a Krkonoš, v blízkosti Českého ráje, jedná se o turisticky oblíbenou lokalitu Středního Pojizeří. Bezprostřední okolí je prostorné, s řídkou zástavbou převážně rodinných a rekreačních domů.

Jedná se o nepodsklepený dům s jedním nadzemním podlažím a využitým podkrovím.

V 1. NP (přízemí) se nachází vstupní terasa, chodba, obývací pokoj s kuchyní, pokoj, WC, koupelna, spíž a schodiště. V podkroví jsou dva pokoje, chodba, komora a lodžie.

Rodinný dům byl postaven v roce 2005, v poslední době byla vyměněna kuchyňská linka. Rodinný dům je v dobrém stavu a byl dosud užíván k rekreaci.

Příjezd a přístup k nemovitosti je ošetřen věcným břemenem. RD je samostatně stojící, vstup do rodinného domu zastřešenou terasou z jihozápadní strany, jižně od rodinného domu stojí dřevěný sklad (přízemní objekt bez podkroví, zastavěná plocha 20 m2, zastřešené stání u skladu o zastavěné ploše 20 m2.) Odkanalizování rodinného domu do jímky na vyvážení, voda z veřejného řadu, elektroinstalace zavedena, bez plynu.

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

JUDr. Martin Litvan, LL.M., Ph.D.