Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Luxusní rodinný dům Lichoceves – Noutonice, Praha-západ

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby28.5.2021, 10:00:00
Nejnižší podání13 470 000 CZK
Min./max. příhoz20 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota2 300 000 CZK
Jednací číslo dražby1262-EDD/21

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Luxusní rodinný dům situovaný necelých 13 km od Prahy ve vyhledávané a atraktivní lokalitě Noutonice, které jsou jednou ze dvou částí obce Lichoceves na Praze-západ.

Rodinný dům o dispozici 6+kk a velikosti 247,14 m² se skládá z přízemí a prvního patra. Celý dům je pod bezpečnostním a kamerovým systémem.

V přízemí domu najdeme prostorný obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní s vestavěnými spotřebiči značky Miele a Whirlpool, jakými jsou myčka nádobí, velká lednice s mrazákem, přídavný zabudovaný mrazák pod pracovní deskou linky, indukční varnou deskou s vestavěným odsavačem par, mikrovlnnou troubou a horko-vzdušnou troubou. Vnitřní kuchyňské skřínky jsou osvětleny. K dispozici je též kuchyňský bar.

Obývací pokoj má ze dvou stran vstupy francouzskými okny do zahrady.  V jeho čele stojí moderní krbová kamna. V přízemí se dále nachází vstup do jednoho z neprůchozích pokojů a také koupelna s masážní sprchou. Za koupelnou se skrývá malá místnost využitelná jako kancelář.

V prvním poschodí domu najdeme další čtyři neprůchozí pokoje, přičemž jeden má svou samostatnou šatnu. Další prostorná šatna je naproti jedné z ložnic. Dále se v tomto poschodí nachází samostatná toaleta s bidetem a také koupelna s vanou a sprchovým koutem s masážní sprchou.

Ihned u vstupu do domu je velká garáž, kterou se můžeme dostat přímo do domu.

Pozemek je rovinatý se vzrostlými stromy a zelení. V zadní části zahrady je také samostatná budova s krytým bazénem, toaletou, technickou místností a v neposlední řadě parní lázně.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

JUDr. Martin Litvan, LL.M., Ph.D.