Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Tištín

Předmět byl vydražen za 3 520 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 546.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby6.5.2021, 14:00:00
Nejnižší podání3 200 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1239-EDD/21

Schválení účastníci (5)

  • ID 549
  • ID 547
  • ID 546
  • ID 542
  • ID 519

Průběh dražby

Informace

Řadový rodinný dům v obci Tištín, č.p. 234, situovaný po levé straně slepé místní komunikace jako středový asi 500 m od centra obce na jejím severozápadním okraji.

Jedná se o typový řadový dům s jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou postavený počátkem 80. let minulého století.

V suterénu kotelna a plynový kotel s ohřívačem TUV, prádelna, garáž a skladové prostory, v I. NP obývací pokoj, kuchyně, chodba se schodištěm a WC, ve II. NP potom koupelna, WC a tři samostatné pokoje s lodžií do ulice a balkonem do zahrady.

Příslušenství tvoří zděný z části podsklepený sklad v zahradě. Objekt je napojen přípojkami IS do přilehlé ulice. Venkovní úpravy ve dvoře a v předzahrádce minimálního rozsahu – zpevněné plochy a oplocení.

Betonové izolované pasy a zdivo I. PP, zdivo v tl. do 50 cm, keramické stropy, nízký půltový krov a krytina z FeZn plechu stejně jako klempířské konstrukce, svody z PVC. Kovové jednoramenné schodiště a dřevěné stupně bez podstupnic do II. NP, betonové schodiště do I. PP, vnitřní štukové omítky a břízolitová fasáda, kamenný obklad I. PP. Keramické obklady prádelny, koupelny, WC a kuch. linky. Betonové podlahy a kombinace aglomerované dlažby, keramické dlažby a potěrů (spol. prostory), PVC a zátěžových koberců v obytných místnostech. Nová plastová okna, dřevěné dveře do ocel. zárubní, dřevěná vrata do garáže v I. PP. Standardní rozvody zdravotechniky, splachovací záchody, vana a umývadlo v koupelně a v prádelně.  Ústřední vytápění kotlem na plyn, rozvody v ocel. trubkách a otopné panely. Příprava TUV v kombin. boilerem. Rozvody 400/240 V, bleskosvod chybí. Nová kuchyňská linka sporák se sklokeramickou deskou.

Objekt ve velmi dobrém stavu průměrně opotřebovaný.

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném dražební vyhláškou.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

Insolvency Project v.o.s., JUDr. Jaroslav Brož MJur