Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka 1+1 Příbram

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby11.2.2021, 11:00:00
Nejnižší podání1 100 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota330 000 CZK
Jednací číslo dražby1226-EDN/20

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Jedná se o dražbu bytové jednotky 1+1 pro katastrální území Příbram, obec a okres Příbram.

Typový panelový bytový dům s plochou střechou má celkem 13 podlaží  - jedno podzemní a 12 nadzemních podlaží. V I.PP se nachází skladové a společné prostory, v ostatních podlažích jsou jednotlivé bytové jednotky. Ve vchodě celkem 34 bytových jednotek v osobním vlastnictví. Bytový dům byl postaven koncem 70. let v rámci KBV města. 

Bytová jednotka č.122/9 se nachází ve III.NP  v čele schodiště, dispozice bytu 1+1 v původním stavu.

Dispoziční řešení: bytová jednotka velikosti 1+1 bez balkonu se sklepní místností (kuchyň, pokoj, chodba, koupelna, samostatné wc) .

Technické řešení: standardní panelový bytový dům, plochá střecha, klempířské konstrukce z poplast. plechu, vnější a vnitřní typová úprava panelů, betonové montované vnitřní schodiště. Bytová jednotka má standardní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace, standardní zařizovací předměty - v koupelně vana a umyvadlo, samostatný splachovací záchod a standardní kuch. linka, plynový sporák. Ústřední centrální vytápění. Bytová jednotka má plastová okna, vnitřní dřevěné dveře do ocel. zárubní, typové umakartové bytové jádro, betonové podlahy – krytina. 

Bytový dům v původním stavu - má pouze nová plastová okna a novou střešní krytinu. 

Navrhovatel dražby

---