Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka 3+1, 113/4, Resselovo nám. 113, Chrudim

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby28.5.2019, 12:00:00
Nejnižší podání1 900 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / 100 000 CZK
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1031-EODD/19

Schválení účastníci (2)

  • ID 141
  • ID 140

Průběh dražby

Informace

Dům č. p. 113 se nachází v obci Chrudim a to v její centrální velmi atraktivní části na severozápadním okraji Resselova náměstí, kde severovýchodní stranou lemuje část Resselova náměstí, ostatními stranami navazuje na stávající zástavbu (převážně komerčních budov). Hlavní vstup do budovy je přímo z náměstí, kde jsou i dobré parkovací možnosti a částečná občanská vybavenost. V obci je vlakové i autobusové nádraží, dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, přístup po zpevněné komunikaci, obec Chrudim má komplexní občanskou vybavenost.

 

Popis objektů:

Budova č. p. 113

Objekt je zděné nezateplené konstrukce o 2 NP s upraveným podkrovím a s částečným podsklepením, objekt má šest samostatných jednotek (bytových či nebytových), jednotlivá podlaží jsou vertikálně spojena jednoramenným schodiště Základy – pravděpodobně kamenné bez izolace proti zemní vlhkosti, nosné i nenosné stěny jsou zděné, stropy klenbové či s rovným podhledem, v podkroví šikminy. Střecha šikmá sedlová s vikýřem, dřevěný strop, tašková krytina, osazen bleskosvod. Vnější omítka hladká, budova je napojena na vodovodní a kanalizační řád, elektroinstalaci, zemní plyn, dům postaven v roce e 1896, celkově zrekonstruován byl v roce 1992. Zhoršený technický stav, prováděna údržba.

 

Byt č. 113/4

Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 3+1, která je situována v podkroví (3. podlaží) domu č. p. 113, přičemž kuchyně, ložnice a obývací pokoj jsou situovány na severovýchod, pokoje na jihozápad. Byt nemá lodžii či balkon, v průběhu stáří byl modernizován – cca v roce 1992, ústřední topení s kotlem na zemní plyn a osazeny litinové radiátory, ohřev TUV z kombinovaného kotle na ZP. Dveře dřevěné běžného provedení osazeny do ocelových zárubní, podlahy v obytných místnostech – lamino (plovoucí), v kuchyni je keramická dlažba na ní položené PVC, chodba PVC, v ostatních místnostech keramická dlažba. Ve všech místnostech střešní okna. Dobrý stavebně technický stav (morální zastaralost některých prvků a vybavení), před cca 10 lety byla provedena částečná modernizace, kombinovaný kotel na zemní plyn byl osazen před 5 lety, bytová jednotka se sestává z těchto místností a příslušenství:

a) ob. pokoj          20,7 m2

b) pokoj                11,6 m2

c) ložnice              15,7 m2          

d) kuchyně           5,5 m2

e) chodba – hala   16,9 m2

f) koupelna           4,1 m2

g) WC                   1,4 m2

Celková podlahová plocha činí 75,9 m2.

 

Vybavení bytové jednotky:

koupelna – umyvadlo, vana (keramický obklad)

kuchyně – kuchyňská linka s dřezem, sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř

samostatné WC – mísa (bez keramického obkladu)

chodba – kombinovaný kotel na vytápění a ohřev TUV na ZP

 

Popis stavu bytu:

Atypický podkrovní byt v udržovaném stavu, světlá výška místností 2,75 m

 

Pozemky:

Pozemek označený jako stp. č. 143 – zastavěná plocha a nádvoří, o výměře 363 m2, je po celé ploše zastavěn domem č. p. 113, mírně svažitý, ve tvaru mnohoúhelníka.

Navrhovatel dražby

Euroinsolvence v.o.s.