Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Uhřičice

Předmět byl vydražen za 1 254 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 138.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby14.5.2019, 11:00:00
Nejnižší podání1 254 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota350 000 CZK
Jednací číslo dražby1009-EODD/19

Schválení účastníci (1)

  • ID 138

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je rodinný dům č.p. 75. Jedná se o samostatně stojící celopodsklepenou stavbu rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou.
Dispoziční řešení: Vstup od ulice z jižní strany (nefunkční). Druhý vchod ze zadní strany do schodišťového prostoru. V I. NP bytová jednotka 3+1, ve II. NP bytová jednotka 4+1, v I. PP kotelna s uhelnou, prádelna a skladovací prostory. V každém NP je venkovní lodžie do ulice.
Technické řešení:
Betonové základy s funkční izolací, zdivo v tl. do 45 cm, stropy pravděpodobně z CSD Hurdis do I nosníků s rovným omítaným podhledem, ocelové schodiště - ocelová schodnice, plechové stupně obložené dřevěnými nášlapy bez podstupnic. Plochá jednoplášťová střecha a živičná izolace. Klempířské konstrukce z pozink. plechu, standardní venkovní břízolitová fasáda, vnitřní štukové omítky. Keramické vnitřní obklady prádelny, koupelny, WC a kuch. linky . Ocelohliníková okna, vnitřní dřevěné dveře do ocelových zárubní. Podlahy obytných místností v I. NP a II. NP kombinace dřevěných parket a vlysků, ostatní místnosti mají keramickou dlažbu v kombinaci s PVC, v garáži a prostorách I. PP je cem. potěr.
Vytápění je ústřední kotlem na TP v kombinaci s kotlem na plyn, rozvody v Fe trubkách a otopné panely v kombinaci s litinovými radiátory. Ohřev TUV je kombinovaným boilerem. Rozvody zdravotechniky standardní z plastových trubek, vnitřní zařizovací předměty - umyvadlo vana a samostatné WC v obou podlažích, v prádelně I. PP umyvadlo a vana.
Vnitřní elektroinstalace 400/240 V, bleskosvod chybí. Kuchyně obou podlažích standardní s el. sporákem.
Objekt v původním neudržovaném stavu - zanedbaná údržba k celkové revitalizaci.
Příslušenství objekt nemá, součástí nemovitosti jsou pouze přípojky inženýrských sítí do ulice se septikem. Jiné venkovní úpravy kolem domu nejsou.
Pozemky o celkové výměře 692 m2.

Navrhovatel dražby

Mgr. Zuzana Orbesová