Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Spoluvlastnický podíl ve výši id. ½ na nebytové jednotce č. 404/11

Předmět byl vydražen za 95 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 96.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.5.2018, 12:00:00
Nejnižší podání95 000 CZK
Min./max. příhoz2 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota25 000 CZK
Jednací číslo dražby904-EDD/18

Schválení účastníci (1)

  • ID 96

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl ve výši id. 1/2 na nebytové jednotce č. 404/11, ulice U Mlékárny 404/1, Mariánské Lázně.

Dům stojí na okraji sídliště Na Voře, po levé straně komunikace (od závor na přejezdu přes železniční trať na Plzeň) směrem na Drmoul. Od uvedené komunikace je dům oddělen pruhem zeleně. Jedná se o dosti frekventovanou silnici. Místo je blízko zastávky místní dopravy (trolejbus za přejezdem železniční trati se závorami) a i blízko nádraží a autobusových zastávek před nádražím. Nádraží je rovněž přístupné přes závory.

Nebytový prostor (dílna) se nachází ve zděném bytovém domě z roku 1947, dům má dva vchody a dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a sedlovou střechu. Dům tvoří dvě samostatné sekce s vlastním vchodem a číslem popisným. Dražený prostor je v 1. NP domu č.p. 404/1 s okny na sever – do dvora. V domě není výtah. Objekt je napojen na veřejné rozvody vody, kanalizace, elektřiny a telefonu. Topení ústřední s centrálním ohřevem vody.

V 1. PP jsou společné prostory, sklepy a garáže přístupné z dvorního traktu. V 1. NP jsou byty, jedna garáž, jeden (dražený) nebytový prostor. Ve 2. NP jsou pouze byty. Vstupy do domu jsou z ulice U Mlékárny.

Jedná se o zděný dům, tloušťka venkovních zdí je 50 cm, Dům je z ulice zateplen. Zastřešen je sedlovou střechou s krytinou z vlnitých umělohmotných šablon. Okna většinou plastová zdvojená v draženém bytě původní dřevěná. Venkovní omítka z ulice zatíraná, ze dvora původní vápenná, stejně jako štítová zeď na východě. Západní štítová zeď je opatřena trapézovými deskami. Požární hydranty jsou jen v přízemí. Dešťové žlaby a svody jsou z pozinkovaného plechu. Dům svědčí o pravidelně prováděné údržbě.

Popis jednotky: Nebytová jednotka č. 404/11 je nebytový prostor, umístěná v 1. NP. Celková výměra bytu: 42,50 m2

Spoluvlastnický podíl na společných částech domu a pozemku 430/10000.

Jednotka je bez vytápění. Ohřev teplé vody centrální. V dílně je pouze umývadlo. Podlahy tvoří původní beton. Dveře původní s kovovými rámy. Okna původní dřevěná.

Navrhovatel dražby

Mgr. Emil Fischer