Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka č. 91/1, Pilníkov

Předmět byl vydražen za 600 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 83.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby23.2.2018, 11:00:00
Nejnižší podání600 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražby912-EODD/18

Schválení účastníci (1)

  • ID 83

Průběh dražby

Informace

Bytová jednotka č. 91/1 se nachází v samostatně stojícím zděném domě pravidelného obdélníkového tvaru se sedlovou střechou, který má jedno podzemní technické podlaží, dvě nadzemní obytné podlaží a účelově nevyužitou půdu. Dům je netypové konstrukční soustavy. Je tvořen jednou sekcí, která je samostatně přístupná po schodišti. Určení stavby podle účelu jejího užití - budova vícebytová, netypová. Obsahuje celkem 6 bytů. Bytová jednotka č. 91/1 se nachází ve zvýšeném 1. NP.  Objekt je napojen na přípojku el. energie, veřejného vodovodu, telefonu, plynu a na kanalizaci do společného septiku pro tři objekty. Není napojen na veřejnou kanalizační síť.

 

Dispoziční řešení domu:

1. PP    -  chodby, schodiště, sklepy, sušárna, kočárkárna, kotelna a prádelna

1. NP    -  schodiště, 3 b.j., (č.j. 91/1)

2. NP    -  schodiště, 3 b.j.

Půda    -  výlez po žebříku, nevyužitá půda 

 

Dispoziční řešení bytové jednotky:

1. PP    -  1 sklep /není místnost/

1. NP    -  předsíň, koupelna, WC, jídelna, kuchyňský kout, spíž, 2 pokoje a balkon

 

Konstrukce a vybavení:

Základy jsou betonové s dožitou vodorovnou a svislou izolací. Obvodové konstrukce je zděná. Stropní konstrukce je tvrdá nespalná s rovným podhledem. Střecha je dřevěná sedlová s krytinou z asfaltového šindele. Klempířské konstrukce jsou plechové - nadstřešní žlaby, svody a parapety. Vnitřní povrchy - vápenné štukové, fasáda původní břizolitová. Venkovní obklady chybí. Vnitřní keramické obklady v koupelně, kuchyni, na WC chybí. Schodiště jsou teracové s ocelovým zábradlím. V objektu není výtah. Dveře dřevěné náplňové, hladké plné a ze 2/3 prosklené do ocelových zárubní, okna plastová zdvojená otvíravá a výklopná. Podlahy obytných místností jsou PVC, koberec a vlysy. Podlahy ostatních místností jsou koberec a keramická dlažba. Ve sklepě betonová mazanina. Vytápění je lokální krbovými kamny na pevná paliva, možnost el. přímotopné. Elektroinstalace světelná i motorový proud, bleskosvod je proveden. Rozvod studené a teplé vody je proveden. Zdroj teplé vody - el. bojler. Odkanalizování je provedeno z celého objektu do septiku. Vybavení kuchyně - el. sklokeramický sporák, kuchyňská linka s dřezem a digestoří. Hygienické vybavení -  vana a umyvadlo. Záchod je splachovací. Objekt je napojen na rozvod STA, požární hydrant a veřejný telefon. Ostatní vybavení - vestavěná skříň. Instalační jádro je původní zděné, osazen vodoměr studené vody. Objekt je napojen na plyn. Konstrukce navíc nejsou, nadstandardní vybavení není. Sklep je zděný s oknem a svlakovými dveřmi - tvoří příslušenství bytu a nemá charakter místnosti.

Objekt byl postaven v roce 1972. Výše uvedený technický stav odpovídá stáří a vnitřnímu vybavení bytové jednotky a objektu, svědčí o částečné revitalizaci (výměna oken a střechy) a průměrné údržbě.

Navrhovatel dražby

GERENTEA v.o.s., Milan Sokolovič