Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Podíl id. 7/8 na RD Štěpánov nad Svratkou a okolní pozemky

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.7.2024, 11:30:00
Nejnižší podání6 700 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota1 000 000 CZK
Jednací číslo dražby1601-EDN/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Popis předmětu dražby, stavu, v němž se nachází, jeho příslušenství a práv a závazků s předmětem dražby spojených, jež podstatným způsobem ovlivňují hodnotu dražby:

 

Místopis

Štěpánov nad Svratkou je vesnice nacházející se na severozápadě jižní Moravy. Leží na východě Českomoravské vrchoviny. Spadá do Kraje Vysočina a patří do okresu Žďár nad Sázavou, kde leží na samém východě tohoto okresu. Tři kilometry východním směrem je hranice s okresem Blansko. Od okresního města Žďáru nad Sázavou je Štěpánov vzdálen 35 km. Od Nového Města na Moravě 22 km a nejbližšího města Bystřice nad Pernštejnem 7 km. V obci základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura.

Rodinný dům č.p.24 leží uprostřed obce šikmo naproti kostela a obecního úřadu.

 

Celkový popis nemovité věci

Rodinný dům č.p. 24 (pravděpodobné řešení)

Přízemní, nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a podkrovím dispozičně řešený k pronájmu – velká dobře vybavená chalupa s venkovní slaným vyhřívaným bazénem, s venkovním posezením, nerezový plynovým grilem, udírnou, dětským koutkem, vlastní parkovaní v objektu (kryté stání). Zázemí chalupy umožňuje týdenní rekreaci s vybavenou kuchyní (myčka, 3 x lednice, 2 x mikrovlnná trouba, s kávovarem, mlýnkem na kávu, ledovačem, dále vnitřní krb, kachlová kamna.

Standardní zděný objekt, zdivo v tl. do 50 cm s hladkou a z části dřevem obloženou fasádou doplněnou o keramický obklad soklu, stropy dřevěné s omítaným podhledem, sedlový krov a skládaná betonová krytina, klempířské konstrukce úplné z FeZn. Dřevěné schodiště, dřevěná eurookna, dřevěné vnitřní dveře do ocelových zárubní, betonové podlahy a kombinace keramické dlažby a plovoucích podlah, vnitřní štukové omítky a standartní keramické obklady v koupelny, WC a kolem kuch. linky. Standardní zařizovací předměty koupelny a WC, standardní kuchyně, standardní rozvody ZTI a NN. Vytápění pravděpodobně ústřední doplněné o lokální krbová kamna na TP, ohřevem TUV el. boilerem, rozvody ZTI v plastových a Cu trubkách.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

 

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---