Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka Staré Brno č.p. 67

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.7.2024, 10:30:00
Nejnižší podání6 500 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota1 000 000 CZK
Jednací číslo dražby1599-EDN/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Popis předmětu dražby, stavu, v němž se nachází, jeho příslušenství a práv a závazků s předmětem dražby spojených, jež podstatným způsobem ovlivňují hodnotu dražby:

Místopis

Nemovitosti se nachází v Brně v Jihomoravském kraji. V místě ulice Bezručové je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Budova č. p. 67 se nachází po levé straně této ulice ve stávající řadové zástavbě vzdálena asi 700 m od hlavního nádraží a Mendlova náměstí v historickém centru města. Okolí tvoří převážně bytové domy. Oceňovaný bytový dům je pravděpodobně z 20. let minulého století po revitalizaci.

Standardní zděný bytový dům s podsklepením, šesti nadzemními podlažími a nízkou sedlovou střechou. V I.NP tři BJ, ve II.až VI. NP po pěti BJ. Celkem 28 BJ v osobním vlastnictví. Oceňovaná BJ č.67/16 se nachází ve IV. NP

 

Celkový popis nemovité věci

Zděný bytový dům na betonových základech, stropy s rovným omítaným podhledem pravděpodobně keramické nebo dřevěné trámové, betonové schodiště, nízký sedlový a skládaná krytina z FeZn plechu, klempířské konstrukce z FeZn plechu, vnitřní štukové omítky, venkovní hladké s nátěrem, plastová okna a Ditherm, dřevěné vnitřní dveře. Betonové podlahy a kombinace potěrů, keramické dlažby, PVC a koberců, Běžné keramické obklady v kuchyni a na sociálním zařízení.

Standardní rozvody ZTI a elektroinstalace. Ústřední vytápění kotlem na plyn, rozvody v ocel. trubkách a otopné panely. V koupelně a na WC standardní zařizovací předměty - vany, umyvadlo popř. sprchový kout.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

 

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---