Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

id. ½ bytového domu Přerov I-Město

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.7.2024, 10:00:00
Nejnižší podání2 800 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1579-EDN/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Popis předmětu dražby, stavu, v němž se nachází, jeho příslušenství a práv a závazků s předmětem dražby spojených, jež podstatným způsobem ovlivňují hodnotu dražby:

Místopis

Nemovitost se nachází v okresním městě Přerov v Olomouckém kraji.  V místě ulice B. Němcové je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Budova č. p. 1652 se nachází po levé straně této ulice ve stávající řadové zástavbě, je vzdálena asi 500 m od historického centra na levém břehu řeky Bečvy. Okolí tvoří převážně bytové domy. Oceňovaný bytový dům je pravděpodobně z přelomu 19. a 20. století po revitalizaci.

Jedná se o standardní zděný bytový dům s částečným podsklepením, dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. V I.NP se nachází administrativní prostory, ve II. NP a v podkroví bytové jednotky 2+1.

Celkový popis nemovité věci

Bytový dům není rozdělen na bytové jednotky.

Celková podlahová plocha bytového domu: 212 m2.

Zděný bytový dům na betonových základech, stropy s rovným omítaným podhledem nad I.PP nespalné, nad ostatními podlažími pravděpodobně dřevěné trámové, betonové schodiště, sedlový lomený krov a skládaná krytina, klempířské konstrukce z FeZn plechu, vnitřní štukové omítky, venkovní hladké s nátěrem, dřevěná zdvojená okna a dřevěné vnitřní dveře. Betonové podlahy a kombinace potěrů, keramické dlažby PVC a koberců, běžné keramické obklady v kuchyni a na sociálním zařízení.

Standardní rozvody ZTI a elektroinstalace. Ústřední vytápění kotly na plyn, rozvody v ocel. trubkách a otopné panely. V koupelnách a na WC standardní zařizovací předměty - vany, umyvadlo.

 

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---