Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Movité věci

Osobní automobil BMW 320i

Předmět nebyl vydražen.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby20.6.2024, 10:00:00
Nejnižší podání50 000 CZK
Min./max. příhoz2 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota15 000 CZK
Jednací číslo dražby1587-EDD/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Jedná se o osobní automobil značky osobní automobil BMW 320i, RZ: 7P9 1981, VIN: WBAPG31010VJ36941, černé barvy, rok výroby 2008.

 

Tov. značka a typ vozidla: BMW 320i

Druh vozidla: osobní automobil sedan M1

Technický průkaz série a číslo: UJ 107621

Osvědčení ORV série a číslo: UBC 407291

Výrobce vozidla: BMW AG. Mnichov, SRN

Rok výroby: 2008

Výrobní číslo karoserie, rok výroby: WBAPG31010VJ36941/2008

Výrobní číslo motoru, rok výroby, typ: 2008/N43B20A

Obsah motoru, druh, výkon: 1995 cm3, záž.125 kW/6700 ot./min.-1

Palivo: BA 91 B

Barva vozidla: černá

Druh a rozměr pneu prvomontáž: 205/55 R16 91 V

Registrační značka: 7P9 1981

Datum prvního uvedení do provozu: 10.10.2008

Datum prvního uvedení do provozu v ČR: 13.05.2019

Počet držitelů: není znám, dovoz, v ČR 3

Držitel vozidla: Petr Kandalík, Jaroslava Šípka 192, 273 03 Stochov

Počet ujetých kilometrů: dle tachometru v době prohlídky t.j.26.02.2024 202.224 km

 

Údaje o opravách a poškozeních vozidla, opravách hlavních skupin, jejich eventuální výměně, s uvedením důvodu opravy

Vozidlo přivezeno v roce 2019 do ČR ze SRN. Přesný počet majitelů není znám, v ČR 3. Dle záznamů z aplikace CEBIA jsou záznamy z Německa o dvou škodních událostech. Rozsah poškození není znám, není známa ani skutečnost, zda vozidlo bylo do ČR přivezeno jako poškozené. Rovněž není známa skutečnost, zda nedošlo k výměně některé z hlavních skupin vozidla. Záznamy o poškození v ČR neexistují, muselo by dojít k jejich likvidaci jako pojistné události. Osvědčení o technické kontrole platné 05.10.2024

 

Výbava vozidla

Na vozidle je výbava dodávaná výrobcem pro daný typ a model.

Airbagy, el. ovládání zrcátek, el. okna 4 x, ABS, ASR, ESP, centrální zamykání, automatická klimatizace, rádio, šestistupňová ručně řazená převodovka, přední mlhovky, dělené zadní sedačky, tempomat, multifunkční volant, přední a zadní parkovací senzory, vyhřívané přední sedačky, xenony.

 

Motor, spojka

Motor zážehový atmosférický, řadový čtyřválec, kapalinou chlazený, umístěný vpředu podél. Vrtání x zdvih 84 x 90 mm, čtyři ventily na válec, DOHC. Přímé vstřikování paliva. Bez známek úniku paliva a chladící kapaliny. Tlumič výfuku mírná koroze. Při nastartování se ozývají zvuky neznámého původu. Spojka funkční.

 

Převodové ústrojí, rozvodovka

Šestistupňová ručně řazená plně synchronizovaná převodovka bez poškození, skříň suchá bez známek úniku oleje. Řazení všech rychlostních stupňů jde lehce, bez vůle v kulise řadicí páky. Rozvodovka zajišťuje náhon na zadní kola, hlučnost převodů v převodovce a rozvodovce nezvětšena.

 

Přední náprava, mechanismus řízení, zadní náprava

Ložiska kol bez vůlí, klouby, tyče, táhla a ramena bez deformací, lehká koroze, posilovač řízení, vozidlo při jízdě drží přímý směr, netáhne ani na jednu stranu. Přední náprava příčné rameno, vzpěra McPherson a příčný stabilizátor, zadní náprava víceprvkový závěs, vinutá pružina a příčný stabilizátor. Tlumiče průměrné, funkční, kola hliníková, poškozená poškrábáním.

 

Karoserie nevybavená a lakování

Karoserie čtyřdveřová, pětimístná, provedení sedan, lakovaná černou metalízou. Mnoho různých poškození a poškrábání, horší stav laku. Levý zadní blatník byl v minulosti poškozený, oprava nekvalitní, popraskaný lak, zřejmě velká vrstva tmele. Poškozena přední kapoty a přední nárazník, chybí čidla parkovacích senzorů, poškrábané kryty zpětných zrcátek, zadní nárazník. Je zřejmé, že mnoho jednotlivých dílů bylo v minulosti lakováno. Celkově zanedbaný stav. Všechny dveře a kapoty doléhají a dají se otevřít a zavřít. Skla jsou bez poškození.

 

Vybavení a příslušenství karoserie včetně el. výstroje

Přístrojová deska včetně přístrojů a airbagů, všechny světlomety včetně vnitřního osvětlení, ostřikovače a stěrače, stahování oken, zamykání, nastavování zrcátek, topení, vyhřívání zadního skla, houkačka, vše je bez poškození a plně funkční. Akumulátor funkční. Svítí kontrola tlaku v pneumatikách. Čalounění dveří, koberce, sedadel, opěradel – vše originál, opotřebené provozem, průměrný stav.

 

Brzdový systém

Vozidlo je vybaveno kapalinovými kotoučovými brzdami s posilovačem na přední a na zadní nápravě. Vše funkční, účinnost brzd dobrá, souměrná, vozidlo drží směr i při intenzivním brzdění. Únik kapaliny nebyl zjištěn. Parkovací brzda působí na kola zadní nápravy, stejnoměrná účinnost, vůle v ovládání, vozidlo vybaveno systémem ABS a ESP. Horší stav předních i zadních brzdových kotoučů, nutná jejich výměna.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel neodpovídá za vady předmětu dražby (§ 63 odst. 1 věta druhá zákona o veřejných dražbách).

 

Předmět dražby je dražen ve stavu, jak stojí a leží (úhrnkem).

Navrhovatel dražby

JUDr. Katarína Kovařčíková Vrablová