Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Id. ½ k bytové jednotce č. 1712/3 a id. 444/2986 k pozemku parc. č. 1164, Ústí nad Labem-centrum

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby6.6.2024, 10:00:00
Nejnižší podání1 000 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / 500 000 CZK
Dražební jistota250 000 CZK
Jednací číslo dražby1594-EDD/24

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Místopis

Město Ústí nad Labem statutární a krajské město situované v Ústeckém kraji v blízkosti hranic s Německem. Ve městě městská hromadná doprava, zastávka vlaků, autobusů a kompletní občanská vybavenost. V místě ulice Emy Destinové je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Budova č. p. 1712 se nachází po levé straně ulice ve stávající řadové zástavbě vzdálena asi 1 km severně od centra města. Okolí tvoří převážně bytové domy. V okolí se nachází téměř veškerá občanská vybavenost.  Bytový dům pravděpodobně z přelomu 19. a 20. století s postupnou modernizací.

Zděný třípodlažní podsklepený dům se sedlovou střechou a volným půdním prostorem rozdělený na 3 samostatné BJ.

 

Bytový dům po částečné revitalizaci, bytová jednotka velikosti 3+1 č. 1712/3 ve II. NP po částečné rekonstrukci technický předpokládaný stav: znalci nebyla umožněna prohlídka.

Celková výměra jednotky je 88,8 m2, k vlastnictví jednotky patří spoluvlastnický podíl v rozsahu 2986 ke společným částem budovy a zahrady. Jedná se o byt 3+1, s koupelnou, kde je umístěný sprch. kout. vana, umyvadlo a WC, s keramickou dlažbou, podlahy jsou původní dřevěné po rekonstrukci, dveře a zárubně jsou původní dřevěné po rekonstrukci, v kuchyni je kuch. linka a plyn. sporák, okna jsou dřevěná zdvojená, byt je vytápěný plyn s ohřevem TUV. Dům je řadový zděný se čtyřmi podlažími nepodsklepený z roku 1911 v původním stavu. Fasáda přední části domu se opravovala před 14 lety a fasáda ze zadní strany domu není. Bytový dům je napojen na rozvody elektroinstalace, kanalizace, plynovodu a vodovodu. Každý byt má vlastní vytápění.

 

Předpokládaný stav BJ 1712/3:

Zděný objekt se sedlovou střechou a skládanou krytinou, klempířské konstrukce z pozink. plechu, dřevěné trámové stropy s omítaným podhledem, betonové schodiště, vnitřní štukové omítky, venkovní štuková omítka z ulice, ze dvora poškozená, dřevěná okna a vnitřní dřevěné dveře, podlahy v kombinaci PVC, keramická dlažba a koberce, vnitřní keramické obklady koupelny, WC a kuchyně.

Standardní rozvody zdravotechniky, rozvody el. instalace 400/240 V, plynové ústřední vytápění, rozvody v ocel. trubkách a radiátory. Bytová jednotka v udržovaném stavu, ale k rekonstrukci.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

JUDr. Ladislav Paulus