Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Id. 1/3 RD Hluboké Mašůvky

Předmět byl vydražen za 400 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 1161.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby31.1.2024, 11:00:00
Nejnižší podání400 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražby1373-EODD/23 II.

Schválení účastníci (1)

  • ID 1161

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je pouze podíl o velikosti id. 1/3 na uvedených nemovitostech. Nejedná se o prodej celku! Rodinný dům byl postaven jako řadový objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Objekt byl postaven odhadem v roce 1940. Základy jsou kamenné, konstrukce objektu je kamenná, stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Má sedlovou střechu, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. V domě se nachází zádveří o výměře 19,20 m2, sklad o výměře 7,50 m2, chodba o výměře 9,20 m2, koupelna o výměře 4,75 m2, kuchyně o výměře 13,94 m2, pokoj o výměře 16,40 m2, pokoj o výměře 27,00 m2, průjezd o výměře 18,00 m2. Podlahová plocha obytné části činí 97,99 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 115,99 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem, příslušenství oken chybí. Vybavení koupelny tvoří sprchový kout, umyvadlo a WC má toto vybavení: klasická toaleta, umyvadlo. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry. Obytné místnosti mají na podlaze lino, v kuchyni je položena keramická dlažba, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je též keramická dlažba. Ostatní místnosti mají na podlaze cementový potěr.

Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230 V a 400 V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a je zde zaveden zemní plyn. Vytápění v domě je řešeno krbovou vložkou s kamny na dřevo + topení pomocí plynových waf kamen. V domě je pro ohřev vody využíván bojler. Objekt má zastaralé stěny, střecha je zastaralá, okna jsou bez vad, podlahy jsou zastaralé, vybavení v domě je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Rodinný dům je vhodný k rekonstrukci. Přilehlý pozemek je bez porostů, oplocení tvoří pletivo do ocelových sloupků. Sklon pozemku je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku nebo před domem. Součástí jsou tyto venkovní stavby: venkovní chlévy. Dům je situovaný v západní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je malá – vybavenost menšími obchody s omezenou otevírací dobou. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět a je zde pouze částečná vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí je pouze částečná vybavenost z hlediska sportovního vyžití, jsou zde nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě lesů a luk. Je zde zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav. V místě je pouze zastávka autobusových spojů.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném tímto oznámením o konání opakované dražby.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

Mgr. Petr Vysoudil