Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka č. 3070/18, Praha-Modřany

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby12.12.2023, 11:00:00
Nejnižší podání5 950 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / 100 000 CZK
Dražební jistota1 500 000 CZK
Jednací číslo dražby1565-EDD/23

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Charakteristika obce a poloha v obci

Hlavní město Praha má 1 294 513 obyvatel a kompletní občanskou vybavenost.

Modřany jsou do 1. ledna 1968 částí Prahy, dnes jsou městská čtvrť a katastrální území městské části Praha 12, jejíž úřad na území Modřan sídlí. V okolí se jedná o smíšenou zástavbu sídlištního typu, kterou tvoří zejména bytové panelové domy a objekty občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti je možnost využití nákupního centra, venkovních sportovišť. Jedná se o lokalitu s dobrou dopravní dostupností. Autem je výborně dostupná komunikace jižní spojky s výpadovkou na dálnici D1 či Barrandovský most.

 

Umístění a okolí:

Dražená nemovitost se nachází v severní části katastru Modřany v zástavbě panelových domů v nadmořské výšce cca 260 m.n.m.

 

Dopravní obslužnost:

Sídliště je sice obsluhováno pouze městskými autobusy, které svážejí obyvatele především k stanici metra C Kačerov, ale odsud je už dobré spojení metrem do většiny Prahy. Kapacitní je i spojení severozápadním směrem k stanici metra B Smíchovské nádraží. Zastávka autobusů „Labe“ se nachází cca 100 m od dražené nemovitosti.

Parkování je možné na veřejné komunikaci před domem.

 

Celkový popis

Předmětem dražby je bytová jednotka nacházející se v 6. NP panelového domu z celkových 12 NP o dispozici 3+1 v zastavěné části obce.

Budova proběhla v uplynulých cca 15 letech celkovou revitalizací a vykazuje znaky údržby. Původní stáří objektu je cca 43 let. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Zdroj vody veřejná vodovodní síť, ohřev vody a vytápění dálkové. Přístup k domu je zajištěn z veřejné zpevněné komunikace Daškova.

Dle provedených zjištění se jedná o typový panelový dům konstrukční soustavy OP 1.11 níže uvedených parametrů.

Počet podlaží celkem: 13, z toho podzemní: 1, z toho nadzemní: 12, počet bytů/nebytů: 36

Byt je obýván dlužnicí.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

 

Dražebník ani navrhovatel neručí za existenci ani dobytnost předmětu dražby a vydražitel se vzdává svých práv z vadného plnění.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží (úhrnkem).

Navrhovatel neodpovídá za vady předmětu dražby (§ 63 odst. 1 věta druhá zákona o veřejných dražbách).

Navrhovatel dražby

AAA INSOLVENCE OK, v.o.s.