Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

RD Rychlov u Bystřice pod Hostýnem

Předmět nebyl vydražen.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby12.12.2022, 10:00:00
Nejnižší podání600 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / 10 000 CZK
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražby1446-EODD/22

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Nemovitost se nachází v okrajové části zastavěného území města vedle místní mateřské školy a je přímo přístupná z místní zpevněné komunikace. Dům je patrový nepodsklepený bez podkroví stavebně upraveného a funkčně využívaného, volně stojící v řadové zástavbě.

O původním stáří domu nejsou doklady, ale podle stavebního provedení byl postaven v roce 1921, v roce 1963 byla provedena částečná modernizace, v dalších letech byla prováděna nepravidelná stavební údržba, v současné době je dům neobyvatelný (1.NP) a 2.NP v nízkém standardu obyvatelný (bez koupelny, WC s přinesenou dešťovou vodou, kamna v pokoji, kde se vaří i vytápí další místnosti, bez elektřiny a vody). Pozemek je oplocen a řídce osázen trvalými porosty. Z venkovních úprav k domu náleží přípojka kanalizace, zpevněná plocha, plotová vrata a vrátka. 
Dispozice domu: 
1.NP - chodba, schodiště, sklady (havarijní stav) 
2.NP - schodiště, chodba, spíž, kuchyně, koupelna s WC, 3 pokoje

Zděný objekt, tl. smíšeného zdiva 45-60 cm, bez izolace proti zemní vlhkosti, střecha valbová, krytina plechová, fasádní omítka vápenná narušená, vnitřní omítka vápenná narušená, venkovní sokl neobložen, lokální vytápění na tuhá paliva, bez rozvodu vody, okna dřevěná dvojitá, dveře dřevěné hladké, podlahy lino, beton a keramická dlažba, stropy dřevěné trámové s podhledem i bez pohledu (1.NP), schody betonové, bez el. rozvodů. Dům vhodný k sanaci.

Navrhovatel dražby

---