Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

RD Na Vyhlídce, Zlín

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby30.8.2022, 10:00:00
Nejnižší podání5 200 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1410-EDD/22

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Nabízíme baťovský jednodomek s rovinatou zahradou, krásným výhledem na město, možností vybudování 2-3 parkovacích míst přímo na pozemku, skvělou dostupností do centra, veškerou občanskou vybaveností a možností rekonstrukce dle svých představ.


Nabízíme k prodeji atypický baťovský domek v klidné lokalitě na ulici Na Vyhlídce, s krásným výhledem na Zlín. Ulice s jednosměrným provozem zajišťuje maximální klid. Dům je v původním stavu, určen ke kompletní rekonstrukci + možnost vybudování přístavby (cca před 8 lety došlo k částečnému zateplení domu, výměně oken a střešní krytiny). 
Dům je podsklepený - sklep je prostorný. U domu je prostorná zahrada o výměře cca 450 m2, poskytující klid a soukromí. 

Objekt „Baťovský jednodomek” postaven ve 30.letech minulého století jako samostatně stojící ve stávající sídlištní zástavbě Zlín - Letná.
Typový, částečně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou, s přistavěnou verandou, dispozičně řešený jako 4+1. Okolní pozemky ve vlastnictví města. 
Vstup z ulice přes verandu do středové chodby. V I.NP kuchyň, koupelna s WC a obývací pokoj, ze kterého vede jednoramenné schodiště do II.NP. Ve II.NP se nachází 3 pokoje a terasa. 
Z chodby v přízemí vede schodiště do sklepa. Objekt v původním stavu ke kompletní rekonstrukci a to včetně některých prvků dlouhodobé životnosti.  Příslušenství objekt nemá, je připojen přípojkami do ulice Na Vyhlídce. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě. Je zde možnost přístavby a vybudování parkovacích míst.

Zastavěná plocha: 63m2
Obytná plocha : cca 126m2 vč. terasy
Sklep : cca 26m2
V okolí veškerá občanská vybavenost.

Navrhovatel dražby

---