Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka 2+1 Jirkov

Předmět nebyl vydražen.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby26.5.2022, 13:00:00
Nejnižší podání1 200 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražby1382-EDD/22

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Nemovitá věc se nachází v centrální části města Jirkov, které těsně sousedí s okresním městem Chomutov a leží při silnici č. 13 směrem do Mostu. Město je vzdálené 7 km od dálnice D7. Byt je umístěn v zástavbě bytových domů v lokalitě Nové Ervěnice, centrum města s úřady a obchody je 1 km, v docházkové vzdálenosti do 500 m obchody s potravinami, MŠ i ZŠ, také zastávka MHD. Jedná se o obytný dům, který se skládá ze dvou vchodů, počet nadzemních podlaží 4, podzemních podlaží 1, tvar půdorysu obdélníkový, nosné konstrukce zděné, střecha valbová s krytinou taškovou, fasáda břízolitová, boční stěny zateplené, elektroinstalace světelná i motorová v domě, světelná v bytě, klempířské konstrukce úplné, vytápění dálkové, včetně ohřevu vody.

 

Byt je o velikosti 2+1 (podlahová plocha 51,6 m2 + sklep 2,6 m2) ve 4.NP. V bytě jsou podlahy z PVC a keramické dlažby, okna plastová vakuová, dveře hladké plné nebo prosklené, stropy s rovným podhledem. V kuchyni linka, kombinovaný sporák a digestoř, v koupelně vana a umyvadlo, samostatné WC, radiátory litinové. Byt je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci. K bytu náleží sklep v suterénu domu.

 

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

 

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---