Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Provozní a skladový areál Nepomuk

Předmět byl vydražen za 2 500 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 90.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby28.8.2015, 11:00:00
Nejnižší podání2 500 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby760-EDD/15

Schválení účastníci (1)

  • ID 90

Průběh dražby

Informace

Areál se nachází asi 200 m od středu města po levé straně ulice Na Kaplance.
Výrobní objekt s administrativní částí na pozemku p. č. st.127/3
Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený objekt s nízkou pultovou střechou řešený ve II. NP jako kancelářský s potřebným zázemím sociálních zařízení a v I. NP jako výrobní prostor – stolařská a zámečnická dílna.
Jedná se o standartní zděný objekt, stropy s rovným podhledem, betonové schodiště, pultový krov, plechová krytina, klempířské konstrukce úplné z FeZn plechu. Venkovní omítky jsou hladké doplněné o dřevěný obklad II. NP. Vnitřní omítky jsou, okna plastová ve II. NP včetně vchodových dveří v I.NP a ocelová jednoduchá v I.NP. Rozvody 240/400 V. Lokální topení - ve II. NP jsou el. akumulační kamna, v I. NP kamna na TP. Standartní vnitřní obklady a dlažby soc. zařízení. Podlahy - PVC a dlažba ve II.NP a cementový potěr v I.NP. Objekt má stáří asi 50 let a je v průměrném ST stavu.
Skladová a výrobní hala na pozemku p. č. 127/4
Přízemní nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a bytem v podkroví, asi z roku 1970 po rekonstrukci v 90. letech.
Jedná se o standartní zděný objekt, stropy s rovným podhledem, betonové a ocelové schodiště, sedlový krov a pálená krytina, klempířské konstrukce úplné z FeZn plechu. Venkovní omítky jsou hladké. Vnitřní hladké omítky, střešní okna v podkroví a ocelová jednoduchá v I. NP, plechová vrata v I. NP. Rozvody 240/400 V. Lokální topení - v podkroví el. akum. kamna v I. NP bez topení. Standartní vnitřní obklady a dlažby soc. zařízení v podkroví, standartní podlahy - PVC v podkroví a cementový potěr v I.NP.
Skladová budova na pozemku p. č. 53 - nezapsaná na LV
Jedná se o přízemní nepodsklepený objekt s nízkou sedlovou střechou z 90. let.
Dřevěná nosná konstrukce, jednostranné opláštění, dřevěný sedlový vazník a krytina Onduline. Betonové podlahy, vrata a dveře. Ostatní konstrukce chybí. Objekt je v průměrném ST stavu.

Navrhovatel dražby

štancl – insolvence v.o.s., se sídlem: Plzeň, Kollárova 619/44, PSČ 301 00