Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Ostřetín

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby11.11.2021, 11:00:00
Nejnižší podání4 500 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota500 000 CZK
Jednací číslo dražby1303-EDN/21

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Rodinný dům č.p. 216 s příslušenstvím a pozemky se nachází po levé straně silnice ve výjezdu z obce směrem do Vysokého Mýta, na okraji obce ve stávající rezidenční zástavbě. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, plynovodní řád, elektrická síť a tyto jsou na hranici pozemku.

Obec se nachází asi 22 km východně od města Pardubice a 4 km jihovýchodně od města Holice. Skládá se ze dvou místních částí – Ostřetín a Vysoká u Holic.

Občanská vybavenost v Ostřetíně: 1. stupeň základní školy, mateřská škola, obecní úřad, obecní knihovna, infrastrukturu tvoří plynofikace, vodovod a kanalizace.

Nevýhodou je situování obce na hlavním silničním tahu silnice I/35 - Hradec Králové Olomouc - vysoké dopravní zatížení.

Původní rodinný dům čp. 216 z 30. let minulého století. Dvoupodlažní rodinný dům s valbovou střechou s přistavenou přízemní částí, kde byla situována v minulosti prodejna. Příslušenství objektu tvoří zděný sklad ve dvoře, dále přízemní garáž, skleník, kopaná studna a venkovní úpravy.

Objekt je dispozičně řešen jako dvougenerační dům - v každém podlaží jedna bytová jednotka.

Zdivo v tl. do 50 cm s funkční izolací, stropy s rovným omítaným podhledem pravděpodobně dřevěný trámový, valbový krov, betonové schodiště. Krytina z pálených tašek, klempířské konstrukce z pozink. plechu. Venkovní břízolitová omítka, vnitřní štukové omítky doplněné o dřevěné obklady. Betonové podlahy a kombinace vlysků v obytných místnostech, terasa, keramické dlažby a PVC v ostatních místnostech. Standardní keramické obklady koupelen, WC a kolem kuch. linky. Vnitřní dřevěné dveře do ocelových zárubní, dřevěná kastlová okna. 

Vytápění objektu je ústřední, plynový kotel, rozvody v ocel. trubkách a kombinace plechových radiátorů a otopných registrů. Ohřev TÚV je zajištěn kombin. boilerem. Rozvody vody, kanalizace a elektroinstalace a slaboproudu jsou ve standardním rozsahu. Koupelny vybavené umyvadlem a vanou, standardní splachovací WC.

Příslušenství objektu tvoří přízemní zděná přístavba z levé uliční strany domu, dále zděný přízemní sklad ve dvoře, zděná garáž, kopaná studna a skleník vše standardního provedení. Objekt je napojen přípojkami na rozvody IS, zahrady kolem domu jsou oploceny plotem z pletiva, kolem objektu minimální zpevněné plochy.

Údaje a popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---