Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům Rudník

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby7.7.2021, 11:00:00
Nejnižší podání2 100 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota150 000 CZK
Jednací číslo dražby1272-EDN/21

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Obec Rudník se nachází asi 15 km západně od Trutnova. V obci se nachází kompletní infrastruktura a základní občanská vybavenost. V místě možnost napojení na všechny inženýrské sítě obce, mimo splaškovou kanalizaci.

Jedná se o přízemní, zděný rodinný dům se sedlovou střechou a podkrovím, postavený na konci stávající místní komunikace. Po levé straně dvora při pohledu z ulice je přízemní, samostatně stojící objekt vedl. Stavby, tvořící příslušenství domu. Pravděpodobná dispozice: veranda, kuchyň spojená s obývacím pokojem, ložnice, dětský pokoj, společná koupelna s WC. Pod vstupem do domu se nachází kotelna a garáž.

Základy pravděpodobně betonové, izolované, zdivo v tl. do 50 cm pravděpodobně dodatečně izolované. Stropy s rovným, omítaným podhledem, sedlový krov a krytina z pozink.plechu, kompletní klempířské konstrukce z pozink.plechu. Venkovní hladké omítky, vnitřní omítky štukové, betonové podlahy a pravděpodobně kombinace plovoucích podlah a keramické dlažby. Vnitřní nadstandardní keramické obklady koupelny, WC a kuch. linky. Plastová okna, dřevěné dveře do obložkových zárubní. Vnitřní rozvody silnoproudu, pravděpodobně rozvod teplé a studené vody, ohřev TUV bojlerem v kombinaci s kotlem na dřevní hmotu. Ústřední vytápění kotlem na TP - dřevo, rozvody v Cu trubkách a otopné panely. V koupelně se nachází umyvadlo, vana a standardní závěsné splachovací WC. Dům je napojen na inženýrské sítě: rozvody elektro, rozvod vody a přípojku kanalizace pravděpodobně do septiku.

Příslušenství objektu tvoři samostatně stojící vedlejší stavba skladu a venkovní úpravy, které tvoří zpevněné plochy dvora a přípojky IS. Pozemek p.č. st. 821 pod stavbou RD a dvorem o výměře 195 m2, dále p.č. st. 1075 pod vedlejší stavbou o výměře 22 m2 a zahrada p.č. 3180/2 o výměře 389 m2.

Údaje i popis stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

---