Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Podíl členských práv ve výši id. 1/3 na družstevní bytové jednotce, k. ú. Všeruby u Kdyně

Předmět byl vydražen za 247 500 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 513.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby6.4.2021, 11:00:00
Nejnižší podání247 500 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota70 000 CZK
Jednací číslo dražby1247-EODD/21

Schválení účastníci (1)

  • ID 513

Průběh dražby

Informace

Bytový dům na LV 320 v k.ú. Všeruby

Bytový dům se třemi nadzemní podlažími a podkrovím, nepodsklepený se sedlovou střechou a jedním vchodem. V I.NP 4 garáže a skladové prostory ( 4NBJ garáží).

V II., III. NP a v podkroví po 2 BJ - celkem 6 BJ a 4 NBJ, vše v družstevním vlastnictví. Oceňovaná BJ č.8/1 ve II.NP po pravé straně schodiště.

Bytový dům po revitalizaci - nová plastová okna a nová střešní krytina. Vlastní bytová jednotka po částečné rekonstrukci (obklady koupelny). Bytový dům a bytová jednotka ve dobrém ST stavu.

Dispoziční řešení: bytová jednotka velikosti 3+1 s lodžii a sklepní místností. K bytové jednotce patří také nebytová jednotka - garáž v I.NP

Technické řešení: standardní panelový bytový dům, sedlový krov a pálená krytina, klempířské konstrukce z poplast. plechu, vnější břízolitová omítka, betonové vnitřní schodiště. Bytová jednotka má standardní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace, standardní zařizovací předměty - v koupelně vana a umyvadlo, samostatný splachovací záchod a standardní kuch. linka, sporák se SK deskou. Vytápění je lokální kombinace el. přímotopů a akum. kamen. Bytová jednotka má plastová okna, vnitřní dřevěné dveře do ocel. zárubní, štukové omítky, keramický obklad koupelny a betonové podlahy - krytina PVC v obytných místnostech, kuchyni a na chodbě a ker. dlažba v koupelně.

Nebytová jednotka - garáž v I.NP standartního provedení - betonové podlahy, plechová vrata a světelné rozvody NN.

Navrhovatel dražby

---

Přiložené dokumenty