Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Movité věci

Chata bez čp/če, k.ú. Lhota u Dolních Břežan

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby9.3.2021, 10:00:00
Nejnižší podání150 000 CZK
Min./max. příhoz2 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota40 000 CZK
Jednací číslo dražby1229-EDD/20

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh dražby

Informace

Předmět dražby se nachází v obci Dolní Břežany, která leží v těsné blízkosti Prahy, na jejím jižním okraji. Obec má rozšířenou občanskou vybavenost, obsluhována je příměstskou autobusovou dopravou s dobrou dostupností Prahy (metro 15 min.). V obci jsou všechny inženýrské sítě, včetně plynu.

Nemovitost leží mimo sídelní část obce Dolní Břežany v rekreační lokalitě Zálepy. Tato lokalita je nejlépe přístupná přes obec Ohrobec. V okolí nemovitosti jsou rekreační chaty i nově vystavěné nebo rekolaudované rodinné domy. Na pozemky nejsou zavedeny žádné inženýrské sítě, ale v ulici Na Zálepech se nachází elektřina (elektropilíř), vodovodní řád a tlaková kanalizace. Územním plánem obce Dolní Břežany jsou pozemky vedeny v ploše obytné zástavby.

Poslední úsek (p.č. 248/46) přístupové cesty k pozemkům p.č. 248/45 a St. 282 vede z nezpevněné ulice Na Zálepech přes společný vstup spolu s pozemkem p.č. 248/33 plechovou pletivovou bránou. V současné době je tato oplocená parcela neudržovaná a zaplněná zbytky původních staveb, stavebním a jiným materiálem, takže přes pozemek p.č. 248/46 je nemovitost nepřístupná. Druhá možnost přístupu je roklí v okraji lesa. Z původní branky zbyl jen rám, od kterého vedou zbytky schodů do příkrého svahu. Původní dřevěná chata na p.č. St. 282 již 30 let nestojí, pozemek je zarostlý náletovými dřevinami.

Navrhovatel dražby

---