Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Id. ½ na rodinném domě Zlosyň č.p. 72

Předmět byl vydražen za 750 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 387.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby12.1.2021, 11:00:00
Nejnižší podání750 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota200 000 CZK
Jednací číslo dražby1191-EDD/20

Schválení účastníci (1)

  • ID 387

Průběh dražby

Informace

Předmět dražby se nachází v obci Zlosyň na trase D 8 mezi Prahou a Ústín nad Labem asi 5 km severovýchodně od Kralup nad Vltavou a asi 17 km jihozápadně od Mělníka. Dražený objekt je situován v centru obce, která je vybavena veškerou technickou infrastrukturou. V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola, několik dětských hřišť, kulturní dům, obchod s potravinami, hospoda, multifunkční sportovní hřiště, tělocvična, rybník, kynologické cvičiště, Stáje Zlosyň. Dále se zde nachází Alzheimercentrum a historická budova barokního špýcharu.

Spádová základní škola je umístěna ve Veltrusech. Příslušná pobočka České pošty se nachází v obci Vojkovice. Nejbližší lékař je rovněž ve Veltrusech. Širší občanská vybavenost se pak nachází v Kralupech nad Vltavou, v Odolené Vodě, případně v hlavním městě Praze.

V místě rodinného domu č.p. 72 je možnost napojení na všechny inženýrské sítě.

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl ve výši id. ½ rodinném domě č.p. 72. Jedná se o přízemní, nepodsklepený objekt se sedlovou střechou a podkrovím ve velmi dobrém stavebně technickém stavu. Původní objekt postavený pravděpodobně po II. sv. válce postupně modernizovaný. Příslušenství tvoří pouze garáž, objekt bez pozemku zahrady pouze s menším dvorem.

Dispoziční řešení:

Vstup z ulice do předzahrádky a přes kryté závětří do dvora. Vstup ze dvora do středové chodby, po levé straně koupelna a WC, po pravé straně vstup do kuchyně. Z kuchyně schodiště do podkroví, kde jsou tři obytné místnosti.

Technické řešení:

Betonové základy, zdivo izolované v tl. do 50 cm, stropy s rovným omítaným podhledem, sedlový krov a krytina z pálených tašek, klempířské konstrukce z TiZn, vnitřní štukové omítky, venkovní zateplená fasáda, dřevěné schodiště, dřevěná EURO okna, dřevěné vnitřní dveře do ocel. zárubní. Betonové podlahy a kombinace keramické dlažby a plovoucích podlah, vnitřní keramické obklady koupelny, EWC a kuchyňské linky. Standardní rozvody ZTI a elektro. Ústřední vytápění kotlem na plyn a otopné panely. Standardní kuchyňská linka a plynový sporák. Objekt po rekonstrukci ve velmi dobrém stavebně technickém stavu.

Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Navrhovatel dražby

JUDr. Lukáš Holý

Přiložené dokumenty